Aeroporti i Prishtinës pret udhëtarin e 2 milionët

Share Messenger

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës nesër pritet të kaloi udhëtari i 2 milionët.

Vitin e kaluar udhëtari i 1 milionët kaloi në Aeroportin Ndërkombëtarë të Prishtinës, shkruan FishMedia.info.

Bujar Gashi nga ANP, ka folur për portalin FishMedia.info, ku ka paralajmeruar që neser pritet që në Aeroportin Adem Jashari të arrijë edhe udhëtari i 2 Milionët.

Ndër të tjera Gashi ka folur per 20 vjetorin e Aeroportit, ku ka treguar për sfidat dhe të arriturat.

Njëzet vjetori i Aeroportit të Prishtinës "Adem Jashari ": Sfidat dhe të arriturat

Njëzet vjetori i Aeroportit të Prishtinës "Adem Jashari ": Sfidat dhe të arriturat

Gepostet von Fishmedia.info am Freitag, 25. Oktober 2019

Share Messenger

Më të lexuarat