Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

18 Shares Share Messenger

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë
Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

Por, Adelinës nuk po i bëjnë përshtypje këto gjëra, po vazhdon jetën si mos më mirë.
Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet shihet në dhomën e gjumit.
Shikojeni vet fotografinë më poshtë, shkruan ORAinfo.

Share Messenger

Më të lexuarat